Спорт и фитнесЛеката атлетика

Руски кънкьор Екатерина Malysheva: биография и кариера в спорта

Екатерина Malysheva, биография се представя на вашето внимание, е известен руски кънкьор. Спортист участва в Олимпийските игри, на няколко пъти стана победител в шампионата на Русия.

биографична информация

Екатерина Malysheva, снимки, които са представени в тази статия, е роден през януари 1987 г. в Челябинск. От най-ранна момиче иска да се занимават със спорт, така че родителите са одобрили посещение в участъка от скорост пързаляне, която напълно разкрива таланта на бъдещето на олимпийските игри в спринта всичко наоколо.

С младши възраст Екатерина Malysheva различава много сериозно отношение към процеса на обучение. Заедно с постоянство и талант изплаща дивиденти на първите спортни успехи.

Старт на кариерата спорт

В Junior Световното първенство 2004 г. 17-годишният руски кънкьор става пето, а година по-късно - на осмо. През 2006 г. той спечели всичките си връстници в Руската първенство в класическия всичко наоколо.

Преди Олимпиадата в Торино на 18-годишната Екатерина Malysheva попадне в основната национален отбор. В същото време на спортист първи говорител на Световното първенство, показва отлични резултати за възрастта си. Malyshev беше още в списъка на кандидатите за пътуването до Торино, но треньорите не се осмеляват да изложи млад и неопитен Dafen.

Целта - Ванкувър

Без да се удряме на Олимпийските игри в Торино, Malyshev започне сериозна подготовка за следващите игри. Тя активно се говори по време на Световната купа в три диапазона: 1500, 1000 и 500 метра. Катрин също взе участие за първи път в Европейския шампионат, който се появи топ двадесет спортисти. Но най-голямото постижение за тази година беше бронза в спринта не е от националния шампионат.

През следващия сезон Екатерина Malysheva направи своя дебют на Световното първенство, където тя стана осемнадесетият в спринта. Сред постиженията на жените спортисти трябва да се отбележи, единадесето място в състезанието на сто метра на Световното първенство, както и бронзов медал в Руската първенство през 500 метра.

Олимпийските сезон Malyshev извършва много активно. Тя отново е на трето място в първенството на Русия на половин километър разстояние. Спортист на световния шампионат отново се класира осемнадесети място и на европейската - петнадесети.

Олимпийският сезон е доста добър за Ekateriny Malyshevoy. Тя се превърна в двукратен медалист на руския шампионат и спечели пето място в спринта на световното първенство.

В Ванкувър Екатерина Malysheva отиде с надеждата да се конкурират за олимпийските медали. Но, за съжаление, състезанието се оказа жалко за нея. На състезанието на 500 метра Malyshev взе 24 място, а на километър - 27.

Принудени да си вземе почивка и вътрешните Олимпиадата

В posleolimpiysky сезон Ektaerina Malyshev отново спечели сребърен медал в Руската първенство стана венец за нея 500-метрова дистанция. Въпреки това, поради дългогодишната си заболяване - лимфаденит - спортист почти трябваше да сложи край на кариерата си.

След пауза от една година Malyshev подновява изпълнения си в Световната купа и отново става носител на два пъти на руския шампионат. Тя е трябвало да се извърши на световното първенство, но пропусна заради травма на главата.

За дома Олимпиадата Malyshev подготвя много трудно. Отново, тя е на второ място в 500-metrovke първенството на Русия. В Сочи, Катрин също се представиха най-любимия му разстояние. За съжаление, борбата за медалите в руската konkobezhki не работи - тя взе седемнадесето място.

Въпреки натоварената програма на обучение и представления, Екатерина Malysheva можа да довърши Урал академия на физическата култура.

Спортист няма да напусне кънки. Сред плановете си - участие в Олимпийските игри през 2018 в Пхенян.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.