Спорт и фитнесБойни изкуства

ММА боец Муса Hamanaev: биография

Муса Hamanaev - руски изтребител смесени бойни изкуства, шампион на Руската федерация в бразилско жиу-житцу. Той е почетен на Руската федерация Международен майстор на спорта по борба свободен стил. Националност Муса Hamanaev чеченски. височина боец е 170 см, тегло - 65 кг. Той действа в следните стилове: ВМА, бойно самбо и борба. До 20 Август 2016 Hamanaev прекарал 21 мача, 17 от които той спечели (7 нокаута) и 4 загуби (1 с нокаут). Той също стана шампион на ММА турнир серия, наречена M1-Challenge.

Биография и въведение в бойните изкуства

Роден 14 Окт 1987 в Грозни (Чечня-Република Ингушетия, СССР). Ros активен и пъргав човек. На възраст от шест, той се записва в раздел бокса, но по-късно се промени по време на този спорт дисциплина по борба свободен стил. Муса Hamanaev показа добра техника, удар и защита. На 15-годишна възраст, той вече е в спаринг срещу 25-годишният професионалисти. През 2006 г. Муса влезе в местния Политехническия университет, където започва да се ангажират с дълбоко бойно самбо и срещнах много преподаватели и професионалисти в областта на спорта. Няколко години по-късно той спечели Руската бойно самбо първенство, а година по-късно спечели победа на световното първенство. Тук Муса Hamanaev успя да спечели в конфронтация с тогавашния световен шампион Рустам Habilovym и Евразия.

заглавие

През ноември 2012 г., спечели дуел с немски Даниел Weichel, Hamanaev е провъзгласена шампион на турнира M-1 Challenge. В тази конфронтация, той успешно преведена на противника на земята, както и няколко секунди по-късно, извършвани болезнено рецепция нарича пета кука, което се превежда като на усукване на петата. По-късно, той трябваше да защитава титлата си. Този път, борбата срещу Муса Hamanaev прекарал Фин Нико Пухака, го бие по точки.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.