Спорт и фитнесСпортове на открито

Андрей Rastorguev: кариерата латвийски baitlonista

Латвийски биатлонистка Андрей Rastorguev за няколко сезона подред показва доста добри резултати на различни състезания. Въпреки сравнително малкия брой индивидуални награди, 28-годишният атлет всяко състезание е считан за един от възможните конкуренти за биатлон световните лидери.

Ранна кариера

Андрей Rastorguev - биатлонистка, чийто биография на 28 години има много ярки петна, в продължение на няколко години, се смята за основен фаворит на отбора на Латвия. За родом от Aluksne Тя започна в ранна възраст. На първите си официални състезания Андрей Rastorguev се твърдеше, на възраст от 10 години. През 2005 г. на атлета започна изпълнението на младшите световното първенство, а през септември на 2006 г. за първи път се качи на подиума, като спечели Уфа лято преследването.

Осемнадесет месеца по-късно, Rastorguev покори зимата и раса - в Словакия, през януари 2008 г., Андрю стана първата в спринта, се превръща в един от четирите рубеж, който не е направил една единствена мис. Продължавайки последователно покаже добри резултати в елитен биатлон в света латвиец дошли в сезон 2008/09 и първото състезание се проведе през втората половина на Световната купа. От първия конкурс за млади биатлонистка се обяви - скоростта на атлета му позволява да се разчита на добрите изпълнения, обаче, често е спънка за Андрю стана стрелба.

първите олимпийски игри

Благодарение на успеха си, Андрей Rastorguev удари списъка биатлон, обявена от Латвия на Олимпийските игри 2010 във Ванкувър. Но, без да има много опит в състезания на това ниво, личен раса не е повдигнат над 50-линия, а в релето, става два свободен начин на отглеждане, не помогна на отбора да покаже добър резултат.

Въпреки неуспеха на олимпийските игри, на опита на представления в удобен Андрю. През следващия сезон той често се озовава в топ 10, а през февруари на 2011 г. се оказа на крачка от медал, превръщайки се на 4-ти в индивидуалната надпревара в италианския Ridnaun. през 2014 г., спортистът е имал за цел успешното изпълнение на Олимпийските игри в Сочи, а преди основното началото на сезона, е отишла да влезете във форма за Европейското първенство.

"Gold" Европа

Шампионатът се проведе в Чехия Нове Место и Андрей Rastorguev, биатлонистка, който не е знаел преди вкуса на успеха на световно ниво, успя да спечели две индивидуални награди. В индивидуалната надпревара, която стана първата в конкурсната програма, в латвийския е в състояние да победи на германската биатлонистка Бенедикт дял от само 0,3 секунди, но това бе достатъчно, за да спечели златния медал. В следващото състезание в спринт, Rastorguev неговия успех обезпечен с две наказания, като се раздели на трето място с австрийската Komatsu, заснет чист. Опитайте се да вземе още един медал той реши да не предприема, запазвайки сила преди основното начало.

На олимпийските игри в Сочи, 26-годишният атлет, също бях в състояние да докаже себе си - в края на спринта и масовия започне латвиец е в топ 20, и до упражняването е в състояние да направи своето място в челната десятка, за довършителни работи в крайното 9-о място. Въпреки липсата на медали, резултатът беше много добър за Rastorguyeva. Сега латвийската биатлона 28, а след края на Олимпийските игри и не успя да отнеме повече от медал на Световното първенство по футбол, но често си спортист производителност даде надежда на феновете, уверен борба за получаване в топ пет.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.