Спорт и фитнесБаскетбол

Алексей Швед - обещава на играчите, "Филаделфия" Към съдържанието

Алексей Швед - руски баскетболист, който играе в НБА за отбора ", Филаделфия Сиксърс". Смятан за най-прогресивната член на Руската периода първенство 2010/2011. Той е носител на бронзов медал на Европейското първенство през 2011 г. и Олимпийските игри през 2012 година. В тази статия, той ще бъде описано в кратка биография.

детство

Алексей Швед (снимка см. По-долу) е роден в Белгород през 1988. Момчето започна да играя баскетбол по време на ученическите си години. Първият му треньор е баща му.

Ранна кариера

"Petrel" - това е името на отбора, за който започна да играе Алексей Швед. Баскетболист прекара там само един сезон. Тогава там са били "Конти" екип "Химки" и "ЦСКА". До края на сезона 2009-2010 г., младият мъж е бил отдаден под наем от Москва "Динамо".

НБА

През 2010 г. Алексей Швед е участвала в НБА Проект. Въпреки това, баскетболистът не сте избрали в 1-ви или 2-ри кръг.

В средата на 2012 г., "The Associated Press" съобщи, че състезателят напуска ЦСКА Москва и подписа договор с БК "Минесота Тимбърулвс" в продължение на три години. Сделката възлиза на около $ 10 милиона. Няколко дни по-късно, той официално се премества в клуба.

През сезон 2012/2013, повечето от най-добрите играчи, "Тимбърулвс" бе ранени, така че Алексей Shved, прекарано на сайта за повече от 20 минути на мач. Той скоро се превръща в ключов играч. Още в седмата си игра спортист той вкара 16 точки в рамките на половин час, а също така направи 3 отнети топки, 4 борби и 5 асистенции. В деветата минута, той постави нов личен рекорд - 22 точки в 33-та минута. Алекс стана четвъртата руснака в НБА, печелейки за играта най-малко 20 точки.

Двойно двойно

В края на 2012 г. беше белязана от герой на тази статия важно събитие. Алексей Швед направена първата от кариерата си "дабъл-дабъл" (12 асистенции, 12 точки). Това се случи в мача срещу ръководството на "Оклахома" Екип първенство. През 2013 г. шведът направи средно по 5 асистенции и отбеляза някъде в 11-те точки в 28-та минута. Алексей показатели паднаха във връзка с връщането на основната игра ръцете Рубио, който е възстановен от контузия.

Край на сезон 2012/2013

В резултат на това шведът завърши сезона със следните показатели: 23,5 минути средно на мач, което той направи 3.7 пренос и вкара 8.6 точки. Докато общият процент на попадения не беше много висок - 37,2%. Също така, на атлета направи сезон дабъл-дабъл-дабъл. В Западната конференция, "Минесота" взе само 12-то място (51 31 победи и победа), което не й позволи да влезе в плейофите. Докато през януари отборът имаше повече победи, отколкото загуби (16-15). игра увреждане е свързано с травми Андрей Кириленко и Кевин любов, както и с нестабилни изяви Рубио.

All-Star Game

В началото на 2013 г., шведът взе участие в играта на баскетбол покачва. Тя се проведе в рамките на "Мача на звездите". Спортист, прекарано на сайта, за около 18 минути успя да направи 4 асистенции и отбеляза 12 точки. Швед отбор спечели с резултат 163: 135. Преди това само Кириленко участва в тези мача в НБА.

"Филаделфия Към съдържанието"

В offseason, Алексей Швед в резултат на тристранни сделки обменена от "Минесота" в "Филаделфия" Към съдържанието. Героят на тази статия Отидох там с Люк Мба. А обратната управление реши да изпрати напред Тадеус Йънг. И от "Кливланд" в "Минесота" отиде напред Антъни Бенет и Endryu Uiggins.

Трябва да се отбележи, че способностите на скоростта Алексей със сигурност са в търсене на нов отбор. Като се постоянство, той дори няма да може да се осъществи, ако не и по-голямата си първи заместник играч. И това вече гарантира 20 минути от времето на терена. В допълнение, шведите имат добър опит и извършват работа по буболечки. И обстоятелствата, при "Филаделфия" са се развили по такъв начин, че нашият състезател ще трябва да даде 100%. При тези обстоятелства, той се отнася до процеса на преструктуриране на екипа и договорните задължения. В момента Алекс продължава да играе за "Филаделфия", показвайки от мач за да съответства на добри резултати.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.