Спорт и фитнесЕкстремни спортове

Състезание шофьор Ралф Шумахер биография, постижения, снимки

Ралф Шумахер - състезател по произход от Германия. Той действа като "Формула 1". Брат на легендарния автомобилен състезател Михаел Шумахер.

ранните години

Ралф е роден през лятото на 1975 г. в Германия. Дори и най-ранна възраст той става интересуват от автомобилните състезания. Това отчасти се дължи на ентусиазма по-големия брат, който също е участвал в състезания.

Като тийнейджър той започва картинг. Тя е в този спорт Шумахер получава първите шофьорски умения кола. Той се интересува от картинг до деветнадесет години и вече след това реши, че животът му ще се свърже с раси. Младият мъж разбира, че картинг - това не е точно вида на спорта, които ще постигнем много, а след това той решава да отиде в "Формула 3". Това събитие се състоя през 1994 г.. Той започва да се говори за отбора WTS. В първия сезон той очаква той не спечели нищо. Въпреки това, в следващия успях да се постигне някакъв успех. Ralf Schumacher зае второ място в немската титлата "Формула 3". Първият е Норберто Фонтана. Още в следващия период, водачът действа като "Формула Нипон" в Япония и спечели в този шампионат.

Основният етап кариерата

През 1997 г. Ралф е твърдо фиксиран в "Формула 1". Първи отбор - Йордан от Ирландия. Той говори доста добре, въпреки младата си възраст. Проблемът беше, че спортистът не са имали достатъчно стабилност за постигане на максимални резултати. В първия сезон, той само веднъж се издига на подиума, това ще се случи през третото състезание от сезона. Заслужава да се отбележи, че той често се спре състезанието поради аварии.

На следващата година, той е бил съотборници и фенове, които той получава прякора. Ралф Шумахер Wet име Ралф. Но заглавието на това може да се счита за валидна, тъй като той я получи от факта, че той е в състояние да си възвърне контрола върху мокър път. Псевдоним остана с него през цялата си кариера, в състезанието по пътя след дъжда, той ще донесе на отбора си да се не само първата точка, но също така да бъде в състояние да вземе окончателното втория. Това стана в Белгия.

1999 сезон Шумахер вече е започнала в другия отбор, наречен Уилямс. Той ще действа в тандем с Алесандро Занарди. Младият германец ще може да засенчи по-опитния италианец, който веднъж се разглежда като един от най-силните състезатели в категорията на КАРТ.

Първата победа в надпреварата ще трябва да почака доста дълго време. Само през 2001 г., Ралф Шумахер за първи път в своята кариера печели състезанието. В същия сезон той е в състояние да спечели още няколко триумфи. Три победи в един сезон ще доведе до факта, че резултатите от германеца ще бъде четвъртата, а резултатът в момента, ще бъде много добре за него.

През сезон 2002 германецът ще спечели само една раса, а през 2003 г. ще бъде в състояние да спечели няколко важни победи. Може би, ако той е действал по-стабилен, той може да претендира за първото място в края на сезона. Но поради чести аварии и просто лоши състезания Ралф се постигне това се провали и остана в сянката на по-звездния си брат.

Следващият период е бил неуспешен и за двете Шумахер и за целия отбор. Въпреки факта, че една от първите състезания той завършва на второ място, по-сериозни проблеми започват: всички резултати от екипа анулират, защото на някои нарушения, както и германското ще получите при тежка катастрофа и е бил ранени, поради което ще се наложи да пропусне няколко състезания. А трагично събитие се случва на пътя в Америка.

Сезон 2005 започна като част от Toyota и действа заедно с Ярно Трули, известният италиански автомобилен състезател. Договорът с японския отбор ще бъде подписан за две години. След дипломирането си ръка вденете споразумението няма, както и тридесет немски ще напусне отбора.

На тази, кариерата си в "Формула 1" ще достигне до своя край. Спортистът ще се пробвам и в други категории на състезания.

Както можете да видите, нищо сериозно е спечелил Ралф Шумахер. Снимки показват много силна му прилика с по-големия си брат.

Кариера след "F-1"

През 2008 г. в Германия решава да отиде в друга категория раси. Той започва да участва в ДТМ на. В първия сезон ще бъде отборът Мюке Моторспорт. Сериозно състезател няма да се постигнат резултати и да вземе в края на сезона само четиринадесето място, до кредит му ще бъде само три кредита.

През 2009 г. той се присъединява към екипа на HWA Team. Отново той не показва нищо извънредно и заема единадесето място в актив - девет точки.

През следващия сезон отново се представя слабо: четиринадесето място и само три спечелени точки.

През сезон 2011 г., Ралф даде фенове отбора си много положителни емоции. В двете състезания той успя да се изкачи на подиума. Той взе второ и трето място. С резултатите от период показа най-добрия резултат в кариерата си и спечели финала на осмо място.

И сложи край на състезателна кариера на спортист на име Ралф Шумахер. Биографията му, както можете да видите, има своите възходи и падения. За съжаление, големите победи, той никога не са успели да постигнат. 2012 се оказа напълно провал. Rider отбеляза никакъв актив в индивидуален случай и взе седемнадесето място.

Хоби Ралф Шумахер

Немският език е много гъвкав човек. Той никога не е бил обсебени от идеята за някои състезания, за разлика от по-големия брат. В свободното си време обича да играе тенис и колоездене.

Въпреки факта, че човекът е голям любител на дейности на открито, а понякога и той предпочита да си останат вкъщи и просто играя табла с някой от семейството.

Личен живот спортист

Racer за дълго време, се срещна с германски Cora Бринкман. Тя работи като модел, както и по телевизията. През есента на 2001 г., младите хора официално легализирани брак. Само няколко седмици по-късно, двойката имаше син. Детето е обявен за Дейвид. Ралф и Cora са женени от три години, а след това реши да се разведе.

Един спортист има по-голям брат, който също е състезател. Неговото име е Михаел Шумахер, а той е жива легенда на "Формула 1".

Живот без спорт

Много хора се чудят какво е направил с изключение на Ралф Шумахер състезания. И ситуацията е както следва.

След приключване на кариерата на спорта бе планирал да направи инвестиция от пари в секс индустрията. Въпреки това, идеята се провали. Твърде много хора се интересуват от това, а шофьорът реши да не се занимава със случая. Въпреки отхвърлянето на такива дейности, бивш спортист е наречен порно Ралф.

Шумахер успя да играе в няколко филма.

резюмиране

Въпреки своите съмнителни постижения в областта на спорта, човекът ще остане в историята на състезания. Той има повече общо с брат си, а не директно с него. Жалко е, но когато си спомни името на Шумахер, първата по рода си спомена за Майкъл. Уви, това се случва често, особено този факт придава пикантност и че братята са много подобни на външен вид.

Днес Ралф Шумахер е директор на компанията в ДТМ, за които той някога играе.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.