Спорт и фитнесЛеката атлетика

Наталия Zabolotnaya. Биография и спортни постижения

Слаба половина на човечеството е кърмила с деца, плитки плитки, растящи цветя, прави маникюр, педикюр, организира събирания с приятелите си, да обменят новини и рецепти. Но някои момичета просто тяга желязото в салона. На такава необикновена личност и ще бъдат обсъдени в тази статия. И въпреки че тази жена в горящата къща няма да бъде включена, защото тя е със собствена сграда, но галопиращ кон, за да се спре лесно.

постиженията

Наталия Zabolotnaya - Заслужил майстор на спорта на вдигане на тежести, два пъти сребърен медалист от Олимпийските игри 2004 г. и 2012 г., повтори вице световен шампион и петкратен европейски шампион. Както и световен рекордьор в отвличането прът 135 кг в две упражнения 296 кг. И всичко това с растежа на 165 см и тегло 75 кг (Купа на първия руски президент в Белгород).

Пътят към спорта

Наталия Zabolotnaya е роден 15-ти август 1985 в малкото градче Salsk, която се намира в района на Ростов. От детството, той е бил, макар и много малка, но силна и активна момиче. Карайте във футбола, но това е още по-силни физически момчета на неговата възраст, следователно, да не се отклоняваме от къща на къща, а не да търсят глупави приключения, се спрях на вдигане на тежести. Мама се, разбира се, да кажем, че този спорт не е за момичета, то тогава ще се роди, но майката е на страната на дъщеря му, и за добра причина.

Най-впечатляващата победа

Наталия Zabolotnaya бързо започна да се достигне наградите вече в юношеска възраст. От 2000 г. той пое руския отбор, и след като тя спечели Купата на европейските шампиони (две години по-късно потвърди своето превъзходство). Но от решаващо значение Европейското първенство е през 2003 г. в Лутраки (Гърция), където се провежда избор на Олимпийските игри. Има Наталия уверено спечели и спечели пътуване до първите си олимпийски игри в Атина през 2004 г., когато тя е на 19-годишна възраст е произвел първата си значителна сребърен медал в категория тегло до 75 кг. На Световното първенство, Наталия Zabolotnaya винаги липсваше малко, за да спечели и три пъти тя стана сребърна медалистка от световното първенство през 2005 г. (Доха), през 2007 г. (Chiang Mai) и през 2010 г. (Анталия). Но в Европейското първенство не е равен. Weightlifter Наталия Zabolotnaya пет пъти стана шампион на Европа с голяма разлика от конкурентите си. И само в Казан даде път на злато, като става втората стъпка на подиума.

На олимпийските игри в Лондон Наталия 2012, за съжаление, не издържа на избора на екипа (въпреки otpahal изцяло в обучение). Но поради съотборниците нараняване тя все още е включен в основната част на деня преди заминаването. Разбира се, той е зашеметен като самата спортист и я треньора Иван Chizh, които дори не са имали време да съставят документите. В резултат на това играчите му отлетя за Лондон сами, без подкрепа и без подходяща подготовка. Тя не го пропусна някой, който печели второ място на Олимпийските игри. Той загуби от атлета от Казахстан чисто от телесното тегло. Тъй като момичето вдигна със същото тегло на бара, а след това на победителя се определя от тези, които имат по-малко телесно тегло. Наталия е само 150 гр по-тежък от противника, и победата не е дадено на нея. Разбира се, ако е бил предупреден преди деня преди заминаването, че ще бъдат подготвени, съответно. Вероятно ще спечели на Олимпийските игри, и там ще след дисквалификация на спортиста, тъй като норма в тялото й е над изискванията на комисията за борба с допинга. Но това, което се случи, не се върна. Наталия адекватно получи медала от президента да влезе в Руската федерация за заслуги към Отечеството на 1-ви и 2-ри категория. За участие в Олимпийските игри, прослава на Русия на международната сцена, достойна за развитие, разпространение на физическата култура и спорта в страната и чужбина.

Наталия Zabolotny любов и уважение в родния й Salsk и далеч извън нейните граници. Когато тя ходи по улицата, hilenkie момчета намалиха главите си от срам, гледайки към фигурата й. Какво сънува Наталия Zabolotnaya? Личен живот не си струва, а за нея на първо място. Днес спортист се готви за нови победи и независимо завършва къщата.

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.