Спорт и фитнесФутбол

Кевин Трап: биография вратар

Кевин Трап - футболист, който в момента играе като вратар. Той подписа договор с френския "Пари Сен Жермен" през 2015. Клубът бързо спечели доверието на играчите и ръководството. Характеризира се с стабилна игра на портата, и упорита работа. Той е един от кандидатите за позицията на главен вратар на Германия.

биография

Кевин Трап биография започва в град Мерциг, където е роден 08 Юли 1990. От ранно детство бях любител на футбола. Той започва да играе в атака, дори успя да се изразяват добре. Самият Кевин Трап обясни желанието да се играе в предно положение възможност да станат известни, скоринг топки. Въпреки това, той бързо разбира, че нападението трябва да се даде по-голяма мощност. През същия период, вратарят на младежта отбор, където той извършва Trapp е контузен. Треньорът на немски е поискал да го назначи на мястото на вратаря. На портата, момчето усети, че това е неговата позиция. Един сезон, обаче, той трябваше да се играе в атаката. Трябва да се каже, че се оказа, за да го забие добре.

Младежки отбор

Спортният училище футболист Кевин Трап получи седем години. Първи стъпки, направени в Германия "Brotforde", където прекарва три години. През 2000 г. той е бил в "Bachem", което също не е известен на огромния брой фенове на футбола. През 2003 г. той е бил в "Метлах". Тук той прекарал само две години и отиде в екипа на академията, името на което е трудно да се произнася - "Кайзерслаутерн". В продължение на три години той тренира с останалите млади германци, а след това започна да се включат в игрите на втория състав. Аз трябваше да действа в "Западен" регионална лига. Кевин Трап щастието да бъдат научени от известната реакция треньорът на Джералд Ерман.

"Кайзерслаутерн"

През август 2008 г., Кевин е в състояние да направи дебюта си за първия отбор поради отсъствието на основния вратар. Той отиде в мача на чашата и се представя добре. Но не може до 2010 г. да проникнат в базата, където Sippel играе перфектно.

През март 2011 г., основният вратар ранени. Trapp имате възможност да стъпи в самото начало. Още на 21 март той заема в мача в Бундеслигата срещу "Фрайбург". Възстановяване Sippel отне време, така че до края на сезона, бе основната вратаря Кевин Трап.

Благодарение на здравата си игра, германците започна новия сезон в стартовия състав. Той се появи на терена в 23 поредни игри и допусна 32 гола. вратар не са имали достатъчно в края на сезона. Футболистът ранени мускули и останалата част от игрите за изпускане.

"Айнтрахт"

Сезон 2011/12 приключи незадоволително за "Кайзерслаутерн". Екипът изпада до втория Немска Бундеслига, а вратарят започва да търси нова работа. Купете си играч реши да "Айнтрахт", който съобщава май 2012 за своето решение. Договорът е за четири години, Кевин веднага спечели място в основата. Въпреки това, сезонът приключи рано за Трап. Вратарят има счупена ръка, което се изисква от дълго възстановяване. "Айнтрахт Франкфурт" приключи сезона в 6-та линия, която му позволява да участва в rozgryshe Лига Европа.

Сезон 2012/13, вратарят е работил по всички 100%. Всяка от 34-мачове от Бундеслигата на вратата стояха Трап. Въпреки това, отборът завърши само 13-то място, почти като на разстояние от престижния деление. Той показа добър себе си екип и в купа, достигайки четвъртфиналите, където минимален резултат (1: 0) загуби от Дортмунд "Борусия". Екипът достигна LE 1/16, който загуби от португалския "Пристанище" с общ резултат (5: 5). Игри на груповата фаза и заключителната среща на 1/32 спечелени "Айнтрахт".

2014/15 сезон клуб започна с нов треньор, който стана Томас Шааф. Треньор е назначил 24-годишният капитан Кевин. Още в пети кръг на първенството на Германия вратарят получи почивка тъкан. Възстановяване отне 4 месеца. Едва в края на януари, той е в състояние да влезе в областта по време на мач срещу "Фрайбург". Завръщане от нараняване засенчен 4 пропуснал цели. Няколко дни по-късно той удължи договора си с отбора до 2019 г.. През февруари той е играл 100 мача в престижния немската Бундеслига.

"ПСЖ"

През лятото на 2015 г. той се премества на френския "PSG". Той прави своя дебют през август. Играта е част от Супербоул на страната срещу "Лион". Trapp помогна да спечели трофей и се endeared на вниманието на ръководството. След една седмица, прекарано в първия мач от първенството на Франция. Стана ясно, че Трап заменя Sirigu, който стоеше на вратата, "ПСЖ" през 2011 година. Кевин помага на екипа да достигне до четвъртфиналите на Шампионската лига, груповата фаза, за да вкара само позволи на Мадрид "Реал". Само за няколко кръга преди края на сезона ", ПСЖ" е проектирал шампионата.

Тя Кевин Трап

През март 2016 г. медиите съобщиха, че на германския вратар запознанства бразилски модел Изабел Гулар. Тя е по-известен като представител на известната марка Виктория Сикрет. Изабел се включва активно в спорта, както се вижда от фигурата й. журналисти често обръщат повече внимание на нея, отколкото на вратаря, "PSG".

Copyright © 2018 bg.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.